“Môžeš stokrát spadnúť a byť zdolaný,
ale stokrát vstaneš a pôjdeš ďalej...”

Stále v hre

2.3.2014

Aj keď sa to v Liverpoole nahlas nehovorí, The Reds sú stále v hre o titul! To o čom sa pred začiatkom sezóny iba nesmelo šepkalo, naberá oveľa reálnejšie kontúry. Liverpool zvládol veľmi ťažký zápas v Southamptone a zvíťazil presvedčivo 3:0. Po jednom góle strelili Suárez, Sterling a Steven Gerrard.

Liverpool sa tak posunul na druhé miesto tabuľky Premier League, aj keď je pravdou, že silný Manchester City má o dva zápasy menej. A pravdou je aj to, že na Liverpool ešte čaká množstvo veľmi ťažkých zápasov a vôbec nie je isté ako to celé napokon dopadne. No je veľmi vzrušujúce sledovať mužstvo Martina Škrtela v tejto sezóne.

Takto zhodnotil zápas Martin:

"Zvládli sme veľmi ťažký zápas s pripísali si veľmi dôležité tri body. Vedeli sme aký súper nás čaká a to sa aj potvrdilo na ihrisku. Hlavne v prvom polčase nás domáci zatlačili, nastrelili tyčku a raz nás Simon (Mignolet) podržal. Ale podarilo sa nám dostať do vedenia a druhý polčas a druhý polčas sme ešte pridali dva góly a pokojne ich mohlo byť ešte viac. Sme šťastní, že sa nám podarilo udržať čisté konto, navyše proti tak kvalitnému súperovi. Čaká nás teraz reprezentačná prestávka a potom voľný víkend, pretože zápas so Sunderlandom bol preložený. No a potom bude nasledovať zápas s United, ktorý je vždy veľmi špecifický a ťažký..."